28. oktobrī Latvijas Jaunatnes futbola čempionātu ar uzvaru pār Rēzeknes FA komandu noslēdza Madonas BJSS U-15 (2003. g. dz.) futbola komanda. 2018. gada sezonā Latvijas čempionātā 1. līgā kopvērtējumā izcīnījām augsto 3. vietu.
Noslēdzot sezonu, mājas spēlē pagājušajā svētdienā Madonas BJSS U-15 ar rezultātu
1 : 0 uzvarēja Rēzeknes FA komandu. Vārtus guva I. Kalniņš ar 11 metru soda sitienu.
Sasniegts labs rezultāts. Gan komanda, gan individuāli katrs spēlētājs ir spēris platu soli savā izaugsmē. Lepojamies ar 14 drosmīgiem un mērķtiecīgiem jauniešiem.
Uz spēli bija ieradies arī Latvijas Futbola federācijas pārstāvis Ilvars Koscinkevičs, kas arī ir bijis Madonas BJSS audzēknis. Viņš apsveica komandu ar sezonā sasniegto panākumu.
Paldies puišiem par sezonu!
31.10.2018.