Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību un Vidzemes plānošanas reģionu aicina uz semināru "Zemas temperatūras centralizētās siltumapgādes sistēmas iespējas Latvijā".
Pasākums notiks 6. novembrī no pulksten 10.30 līdz 15 Gulbenē, Vecgulbenes muižā. Par to ziņo RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta pētniece Antra Kalnbaļķīte: – Seminārā RTU eksperti, siltumapgādes uzņēmumu pārstāvji, kā arī citi enerģētikas nozares pārstāvji runās par situāciju centralizētajā siltumapgādē Latvijā, kā arī par nākotnes izaicinājumiem un iespējam, īpašu uzmanību pievēršot 4. paaudzes jeb zemas temperatūras siltumapgādes sistēmai.
Seminārs paredzēts siltumapgādes uzņēmumiem, pašvaldību pārstāvjiem, apsaimniekotājiem un citiem ar siltumapgādi saistītiem speciālistiem. Seminārs ir daļa no projekta "LowTEMP – Low temperature district heating for the Baltic sea region".
Lūgums semināram reģistrēties līdz 1. novembrim. Reģistrācijas forma un programma vietnē: ej.uz/LowTEMP_programma.
Dalība seminārā ir bez maksas. Projektu finansē Interreg Baltijas jūras reģiona programma 2014-2020.
30.10.2018.