Jaunā sezona Latvijas jaunatnes volejbolā sākas ar kausa izcīņu. Šoreiz Madonu pārstāv četras meiteņu komandas dažādās vecuma grupās.
Pirmās kausa izcīņu uzsāka U-15 (2004. g. dz. un jaunākas) spēlētājas. Spēles notika Madonā. Tika pieveiktas Bauskas, Līvānu komandas ar 3 : 0, bet piedzīvots zaudējums pret spēcīgo Cēsu komandu ar rezultātu 0 : 3 (22-25; 24-26; 14-25).
U-16 meitenes brauca uz Rēzekni, kur spēle pret mājiniecēm noslēdzās ar 0 : 3, bet pret Sēlijas komandu rezultāts bija 3 : 0.
Vecākās grupas – U-17 – spēles notika Madonā. Pretī stājās komandas no Daugavpils (rezultāts 0 : 3) un Vecumniekiem (3 : 1). Visas minētās Madonas komandas savā grupā palika 2. vietā un turpinās cīņu par 6.-10. vietu.
Madonas U-14 meitenēm (2005. g. dz. un jaunākas) spēles notika Rīgā. Šajā grupā, spēlējot uz lielā volejbola laukuma, madonietes pārliecinoši pārspēja Minusas volejbola skolu, Rīgas volejbola skolu un Ādažu komandu ar 2 : 0. Līdz ar to Madonas komanda ieguva 1. vietu grupā un izcīnīja dalību finālspēlēs par Latvijas kausu 24. un 25. novembrī.
Spēles skatījās Latvijas sieviešu izlases trenere Inguna Minusa. Viņa atzinīgi vērtēja Madonas meiteņu meistarību un komandas sadarbību, spēlējot ar vienu cēlāju. Uz Latvijas U-15 izlases treniņnometni Murjāņos tika uzaicinātas Madonas volejbolistes Jasmīna Bērziņa, Karīna Ričagova un Zane Kuldperka, lai cīnītos par iekļūšanu 12 labāko spēlētāju sastāvā, kuras pārstāvēs valsti no 26. līdz 28. oktobrim Baltijas kausa izcīņas turnīrā volejbolā Pērnavā. Lai veicas!
Paldies SIA "Heta" par atbalstu.
24.10.2018.