1. oktobrī sākās preses izdevumu abonēšana nākamajam gadam. – Kā jūs sekojat līdzi aktuāliem notikumiem valstī un pasaulē – izlasāt internetā, uzzināt televīzijā vai joprojām abonējat avīzes un žurnālus? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Inga no Mārcienas: – Mēs tos joprojām abonējam, tai skaitā gan žurnālus bērniem, gan „Staru", gan citas avīzes. Man kaimiņos dzīvo pastniece, līdz ar to esmu informēta par visiem jaunumiem preses izdevumu klāstā.
Ojārs no Sausnējas pagasta: – Es ziņas izlasu internetā. Visbiežāk ielūkojos delfos vai TV Net, tāpat pēc kārtas skatos visus Latvijas TV kanālus – gan TV3, gan LNT, gan LTV1 ziņu raidījumus. Skatoties vairākas televīzijas, var gūt plašāku ieskatu, jo katra jau notikumu atspoguļo no nedaudz atšķirīga redzesleņķa.
Ausma no Liezēres: – Pamatā visu uzzinu tikai internetā, un arī „Staru" lasu internetā. Protams, skatos arī televīziju, visvairāk – LTV1, LTV7, LNT un TV3. Īpaši jau notikumu traktējums TV kanālos neatšķiras, izņemot varbūt dažas nianses.
Iluta no Sauleskalna: – Mēs abonējam „Dienu", bet visu pārējo uzzinām internetā. Esam iecienījuši mājaslapu www.madona.lv, TV Net, Apollo, Kas jauns, delfus un citas. Svētdienu vakaros vienmēr skatāmies „Nekā personīga", tāpat – visas LNT ziņas, LTV „Panorāmu".
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
23.10.2018.