Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Dambrete “austrumu pusē”

M. VĪRS

Autors • 22.10.2018.

Burtu lielums

Gulbenes novada atklātā dambretes čempionāta seriāla kārtās startē arī madonieši, pie tam masveidīgāk nekā paši mājinieki. Lai varētu cerēt uz kaimiņu novada medaļām, jāpiedalās ik gadu seriāla visās trijās kārtās. Līdz šim tas sekmīgi izdevies.

Šā gada pirmajā kārtā "krievu" dambretē (64 lauciņi) piedalījās 22 dalībnieki, no tiem 14 bija madonieši. Veiksmīgākie bija Jāzeps Juhnevičs (10 no 14), Mārtiņš Šulmanis (9), Signe Lāsma Strazdiņa (8), Uldis Maršāns (8), kā arī Amanda Švirkste un Jevgēnijs Stepanovs (abiem pa 7).
"Simtlauciņu" kārtas atšķirīgie noteikumi dalībnieku skaitu samazināja uz 15. Tajā aiz 4 mājinieku favorītiem sekoja Mārtiņš Šulmanis (9), Signe Lāsma Strazdiņa un Jāzeps Juhnevičs (abiem pa 8), Uldis Maršāns (7). Uz čempionāta seriāla trešo – noslēdzošo – kārtu (atkal "krievu") dambretisti tiks gaidīti Mārtiņdienā, 10. novembrī.
Pašreiz kungu grupā vadībā ar 20 punktiem ir Gulbenes novada dambretes pasākumu organizators Jānis Ļoļāns, par punktu apsteidzot novadnieku Raini Ilgažu, bet par diviem – dzelzavieti Jāzepu Juhneviču un saikavieti Mārtiņu Šulmani, kuriem ar 15 punktiem seko liezērietis Uldis Maršāns.
Dāmu grupā uz visu medaļu komplektu pretendē liezērietes – Vineta Mikoviča, Valda Kalniņa un Sandra Briede, bet jauniešu grupā – Signe Lāsma Strazdiņa un Amanda Švirkste.


23.10.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px