Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: rudens

Redakcija

Autors • 16.10.2018.

Burtu lielums

Kāds jums šogad padevies rudens? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Velta: – Man vispār ļoti patīk šī vasara un arī rudens. Patīk, ka ķirbju
ir saaudzis daudz. Tie ir vidēji, lielos es neaudzēju, šogad vairāk ir makaronu ķirbīšu, kas piemēroti cepšanai. Vēl jau gurķi aug, un arī tomāti lien no siltumnīcas, grib vēl ražot, it kā ziemu nemaz negaidītu.

Aija no Aronas pagasta: – Šogad ir padevies reti jauks rudens, it sevišķi to labi var izjust, pie Līdēres ezera makšķerējot. Savulaik, kad bija mašīna, braucām arī uz Lubāna ezeru. Šovasar pārāk lieli lomi gan neķērās, jo diezgan strauji mainījās temperatūra. Toties ļoti laba ir kartupeļu raža. Vēl tikai pēdējie kāposti jānovāc, un tad viss būs pagrabā.

Madoniete Lauma: – Šogad rudens ir bagāts, ražai nav ne vainas. Ļoti labi ir kartupeļi, tāpat tomāti, bet gurķi ir vienkārši izcili, un vēl jau siltumnīcā aug. Piekonservēts ir pilns pagrabs, visu ziemu varēsim ēst. Pietiks visiem – gan bērniem, gan mazbērniem.

Aivars no Gulbenes: – Neatceros, kad būtu bijis tik silts rudens. Mans vaļasprieks ir medības. Mežā ogu gan ir maz, tomēr laiks šogad ir par sausu. Medībās ejam,
var teikt, čībiņās, bet citus gadus – tikai ar garajiem gumijas zābakiem.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


17.10.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px