19. oktobrī Madonas Valsts ģimnāzija atzīmēs 15 gadu pastāvēšanas jubileju.
Absolventu
tikšanās ar skolotājiem, ģimnāzistu ceļa izstaigāšana (iestādes darbība
norisinās vairākās ēkās), svētku koncerts Madonas kultūras namā,
absolventu balle iezīmē dažas no šo svētku iecerēm.
Madonas Valsts ģimnāziju absolvējuši 1130 jaunieši, tajā strādājuši 70 pedagogi. Šajā mācību gadā ģimnāzijā mācās 265 skolēni, strādā 38 pedagogi un 12 citi darbinieki.
Kā atklāj iestādes direktore Vanda Maderniece, ar novada pašvaldības atbalstu, kā arī darbojoties dažādos projektos, ir uzlabota mācību vide: skola piedzīvojusi pirmo renovāciju, 3. stāva izbūvi, pēc vajadzības tiek atjaunota materiāli tehniskā bāze; ierīkota labiekārtota dienesta viesnīca.
Sagaidāms, ka mācību vides uzlabojumus sniegs projekta „Vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Madonas novadā" īstenošana.
Ģimnāzijas galvenais uzdevums ir skolēnu zināšanu kvalitātes nodrošināšana. Rezultatīva ir skolēnu piedalīšanās mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos, zinātniski pētnieciskajā darbībā. Interešu izglītībā un pasākumu organizēšanā svarīga ir jaunu talantu atklāšana un to attīstīšana. Skolā darbojas jauktais koris un tautas deju kolektīvi, nozīmīga loma ir sportam.
16.10.2018.