Svētdien, 7. oktobrī, uz trīspadsmito tradicionālo tautas skrējienu „Gulbenes apļi" pulcējās aptuveni 143 skrējēji un 10 soļotāji. Skrējienā piedalījās un labus rezultātus uzrādīja arī madonieši, kluba "Savējie" pārstāvji.
Tradicionāli pirmie uz starta stājās soļotāji, kas sacentās 3 kilometru distancē. No Madonas soļoja divas sportistes – Dace Saulīte un Ilona Pupause, kas ierindojās attiecīgi 2. un 3. vietā. Dāmu konkurencē par uzvarētāju kļuva mūsu kolēģe, žurnāliste laikrakstā "Dzirkstele" – Diāna Odumiņa.
„Tautas klases" skrējēji veica 3 kilometrus garu distanci. Dāmām uzvarēja Inga Anča (Gulbene), otrajā vietā – Elīna Akmentiņa (Alūksnes pilsētas BJSS), bet trešajā vietā – Daiga Borovikova (klubs "Savējie", Madona). Vīriešiem par uzvarētāju kļuva kluba "Savējie" skrējējs Juris Borovikovs, otrais – Jānis Klimons, bet trešais – Dzintars Abakoks (Gulbene).
S10 un V10 vecuma grupā skrēja 14 meitenes un 16 zēni, veicot 1 kilometra distanci. Uzvarēja Sintija Birzniece (Stāmerienas pamatskola), otrajā pozīcijā – Kristīne Borovikova ("Savējie", Madona). Par skrējiena absolūto uzvarētāju 9 kilometru distancē kļuva Kristaps Vējš-Āboliņš (Lizums/Jelgavas novads), bet dāmu konkurencē 6 kilometros ātrākā bija Guna Ģērmane no Stāmerienes.
Tika atzīmētas arī ģimenes, kur skrien visi. Arī Borovikovu ģimenē skrēja visi – Juris un Daiga Borovikovi un meita Kristīne.
16.10.2018.