– Vai jums, piedaloties 13. Saeimas vēlēšanās, izdarīt izvēli sagādāja grūtības? – vēlēšanu dienā un pēc vēlēšanām jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Māris: – Vēl jau nobalsojis neesmu, bet to noteikti izdarīšu. Esmu uzticīgs vēlētājs, vienmēr balsoju par vienu un to pašu partiju, līdz ar to izdarīt izvēli ir viegli. Tā ir Zaļo un Zemnieku savienība, kam es uzticos.
Madonietis Andis: – Protams, esmu jau nobalsojis. Arī izdarīt izvēli bija diezgan vienkārši. Daļēji to ietekmēja partiju programmas, bet no liela svara ir tieši personālijas, kuras kandidē vēlēšanās.
Madoniete Dzintra: – Es jau iepriekš biju visu izdomājusi, tāpēc izdarīt izvēli vēlēšanu iecirknī nebija grūti. Man svarīga ir gan programma, gan personālijas. Jaunajai Saeimai novēlu strādāt čaklāk, pieņemt visus nepieciešamos grozījumus likumos, samazināt nodokļu slogu darba devējiem un darba ņēmējiem, vairāk domāt par tautas labklājību.
Antoņina no Lazdonas: – Man nebija grūti izdarīt savu izvēli. Par ko balsošu, zināju jau labu laiku pirms vēlēšanām. Es balsoju par Jauno konservatīvo partiju. Tās līderi Jāni Bordānu nedaudz pazīstu, zinu, ka viņš ir godīgs, kristīgs cilvēks. Grūti gan pateikt, kā viņiem veiksies, bet 16 vietas Saeimā ir labs rezultāts.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
09.10.2018.