30. septembrī Jelgavā mūsu futbola komanda – Madonas BJSS U-15 – aizvadīja Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta izbraukuma spēli, kur ar rezultātu 0 : 4 piekāpāmies FK "Jelgava".
Spēlē nevarēja palīdzēt trīs sākumsastāva spēlētāji, un tas būtiski ietekmēja spēju pacīnīties par pozitīvu rezultātu.
Pirmajā puslaikā ar 0 : 3 nonācām iedzinējos, bet otrajā puslaikā būtiski uzlabojām sniegumu un nerealizējām trīs vārtu gūšanas momentus. Spēle daudz spēka paņēma, zaudējums jāpārdzīvo.
09.10.2018.