Ar 1. oktobri Kultūras ministrija veiks iekšējo nodaļu reorganizāciju.
Tā kā pensijā devies Kultūras ministrijas muzeju nodaļas vadītājs Jānis Garjāns un ņemot vērā Valsts kancelejas nostādni trīs gadu laikā samazināt visu ministriju darbinieku skaitu par 6%, pieņemts lēmums Garjāna līdz šim vadīto muzeju nodaļu apvienot ar arhīvu un
bibliotēku nodaļu.
Jaunajā ministrijas nodaļā strādās trīs darbinieces, kuras līdz šim pildīja darba pienākumus arhīvu un bibliotēkas nodaļā, kā arī četras darbinieces, kuras strādāja Garjāna vadītajā muzeju nodaļā.
– Muzeju sfēra no ministrijas pleciem netiek nocelta. Mēs turpināsim pildīt šīs funkcijas, kā arī uzņemsimies pildīt divas jaunas funkcijas, – komentē ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.
02.10.2018.