Vakar, 1. oktobrī, Latvijā darbu sāka vēlēšanu iecirkņi. – Vai jūs tos apmeklēsit pirms vēlēšanām, lai iepazītos ar partiju programmām, deputātu kandidātu sarakstiem
utt.,
vai varbūt jau zināt, par ko balsosit 13. Saeimas vēlēšanās? – sākoties
vēlēšanu nedēļai, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Andris no Mārcienas: – Iet jau iesim, bet tā riktīgi vēl neesam izlēmuši, par ko balsosim. Šoreiz ir grūti saprast, par kuru sarakstu balsot, kaut gan informācijas it kā pietiek.
Ingrīda no Liezēres: – Mēs jau zinām, par ko balsosim vēlēšanās. Pirms tam savu lēmumu gan nopietni pārdomājām, bet nu tas ir izkristalizējies. Ir doma vēlēšanu iecirkni apmeklēt jau nedēļas vidū, lai nodotu savu balsi glabāšanā un 6. oktobrī uz to nebūtu jāiet.
Madonietis Agnis: – Pirms vēlēšanām iecirkņus neapmeklēšu. Jau zinu, par ko balsošu. Esmu tikko atgriezies no ārzemēm, bet izdarīt izvēli nebija grūti. Informāciju par 13. Saeimas vēlēšanām galvenokārt gūstu feisbukā.
Madonietis Aivars: – Uz vēlēšanām ir jāiet, citādi vēl tiksi melnajā sarakstā. Izvēli gan neesmu izdarījis, nedaudz vēl ir jāpadomā. Partiju ir daudz, grūti saprast, kam uzticēties un par kuru deputātu kandidātu sarakstu balsot.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
02.10.2018.