Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Rudens velobrauciens novadu pierobežā

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 25.09.2018.

Rudens velobrauciens novadu pierobežā
Burtu lielums

15. septembrī norisinājās velobrauciens „Pretī zelta rudenim" Cesvaines un Biksēres pierobežā.

Pasākumu organizēja Cesvaines tūrisma centrs sadarbībā ar vides gidu Bruno Podiņu.
– Šī pasākuma idejas autors ir Cesvaines Tūrisma centrs, bet maršruts bija vides gida Bruno Podiņa pārziņā. Šādi velobraucieni ir notikuši arī iepriekš. Tāpat kā iepriekš, arī šim braucienam bija sava tēma – „Pretī zelta rudenim". Atsaucība bija liela, piedalījās apmēram 20 braucēju. Prieks, ka velobrauciens piesaistīja ne tikai cesvainiešus, bet arī braucējus no Madonas. Pēc pasākuma bija lielisks noskaņojums. Dalībniekus sagaidījām ar zupu un mūziku. Tika pasniegti suvenīri. Noteikti turpināsim šo tradīciju un arī turpmāk būs velobraucieni, – atzina Cesvaines Tūrisma centra vadītāja Laura Smudze.
Par maršrutu stāstīja vides gids Bruno Podiņš: – Katru gadu tūrisma centrs rīko šīs ekskursijas. Šoreiz velobrauciens notika gar Cesvaines un Biksēres robežu. Kopējais garums bija 22 km, ko veicām sešās stundās. Brauciena mērķis ir iepazīties ar novadu robežjoslu. Tas nav orientēts uz sportu, bet gan novadpētniecisku, izzinošu ekskursiju. Braucām pa lauku ceļiem, lai apskatītu ainavas, iepazītu dzimtās vietas, satiktu interesantus cilvēkus. Šoreiz viesojāmies pie Andra Trečaka „Biksēres klētī" un pie Ingrīdas Pureniņas Aleksandra Bieziņa muzejā. Teikšu, ka brauciens bija izdevies un arī turpmāk tādi tiks organizēti.


26.09.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px