Šodien, 4. septembrī, notiks Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēde, tās sākums pulksten 10.
Tajā paredzēts izskatīt jautājumu par Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta līdzfinansētā projekta „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām pilsētvides tehnoloģijām Madonas pilsētā" īstenošanu. Ziņos pašvaldības projektu sagatavošanas un ieviešanas speciāliste Indra Kārkliņa un Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris.
Šis jautājums kā informatīvais jautājums vispirms tika skatīts domes finanšu un attīstības komitejas sēdē, bet pēc tam kārtējā sēdē 30. augustā. Pēc diskusijām domes sēdē, kā „Staru" informēja pašvaldības projektu sagatavošanas un ieviešanas speciāliste Indra Kārkliņa, tika pieņemts lēmums sasaukt domes ārkārtas sēdi, lai pieņemtu galīgo lēmumu – atbalstīt vai neatbalstīt minētā projekta īstenošanu Madonas pilsētā.
To, ka pie šī jautājuma deputāti atgriezīsies vēlreiz, „Staram" apstiprināja arī Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Zigfrīds Gora, jo pašvaldība ir ieinteresēta, lai šāds projekts ar 70% Eiropas finansējumu tiktu īstenots Madonas pilsētā.
Ārkārtas sēdē piedalīsies arī projekta autori, kas skaidros izmaksu palielinājuma pamatotību. No skaidrojuma būs atkarīgs, vai deputāti balsos par šī projekta izstrādi un īstenošanu.
04.09.2018.