31. augustā savu pirmo spēli Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta 2. posmā aizvadīs Madonas BJSS U-15 futbola komanda, kas pulksten 16 Madonas pilsētas stadionā viesos uzņems komandu "Vid-zeme FC".
Pēc regulārā čempionāta 14 spēlēm, kur sacentās astoņas komandas, cīņu par 1. līgas uzvarētāja titulu turpinās 1.-4. vietu izcīnījušās komandas ("Vidzeme FC", "Jelgava", Madonas BJSS un "Rēzekne").
Madonas BJSS komanda ar 9 uzvarām, 2 neizšķirtām un 3 zaudētām spēlēm kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu. Jau pirmajā spēlē sacentīsimies ar regulārā čempionāta uzvarētājiem – "Vidzeme FC" no Smiltenes. Pretinieku komanda ir nokomplektēta ar labākajiem spēlētājiem plašajā Vidzemes reģionā un bāzējas Vidzemes futbola galvaspilsētā Smiltenē.
Mūsu puiši treniņprocesā nopietni gatavojas atbildīgajai spēlei, lai izrādītu pienācīgu pretspēli un censtos sasniegt labu rezultātu. Protams, vēlamies izdarīt visu, lai uzvarētu.
Visi futbola līdzjutēji aicināti klātienē atbalstīt savas pilsētas komandu jau šodien.
31.08.2018.