Vakar, 21. augustā, kā jau informējām iepriekš, notika kārtējā Madonas novada pašvaldības domes finanšu un attīstības komitejas sēde, kurā tika izskatīti arī 9 informatīvie jautājumi, tai skaitā par ielu virsmas apstrādi.
Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris informēja, ka ielu virsmas apstrāde Madonas pilsētā šovasar nedaudz ir iekavējusies.
– Pavasarī vienojāmies ar Latvijas autoceļu uzturētāju par šo darbu veikšanu, līdzīgi, kā tas notika pagājušajā gadā, kad tika apstrādāta virsma Strauta ielā. Augusta sākumā saņēmām ziņu, ka diemžēl sakarā ar lielo noslogotību viņi šos darbus augustā nevarēs veikt. Patlaban esam vienojušies ar vairākiem uzņēmējiem, ka augustā pie labiem laikapstākļiem tiks apstrādāta virsma Priežu ielā un Nagates ielā. Apaugumi ir jau noņemti, sagatavots ceļu profils šādu darbu veikšanai. Tuvākajās dienās tiks ielikts grantētais apakšslānis 10-12 cm biezumā. Kad tas būs izdarīts, mums jābrīdina darbu veicējs kādas četras piecas dienas iepriekš, lai tas varētu sagatavot šķembu emulsiju un to uzklāt. Ņemot vērā autoceļu uzturētāja noslogotību, veicot valsts ceļu uzturēšanas darbus, nākamajā pavasarī veiksim iepirkumu, lai ielu virsmas apstrādi nākamajos posmos Madonas pilsētā varētu veikt laikus, – situāciju raksturoja Guntis Ķeveris.
Viņš atzina, ka diemžēl būvnieku firmas sakarā ar lielo piedāvājumu visā Latvijā ir grūti atrast, dažām darbu grafiks ir sastādīts trīs gadus uz priekšu. – Šogad ir uzkārusies ne tikai ielu virsmas apstrāde, bet arī zemes ceļu labošana, pie tam piedāvātās cenas ir ļoti augstas. Taču abās minētajās vietās – Priežu ielā un Nagates ielā – virsmu apstrāde šovasar tiks veikta, – atzīmēja Guntis Ķeveris.
Atbildot uz deputātu jautājumiem, kāpēc, veicot darbus, šajās ielās tiek izmantota grants, nevis šķembas, un vai salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir palielinājušās šo darbu izmaksas, Madonas pilsētas pārvaldnieks skaidroja, ka drupinātā grants tiek ņemta no pašvaldībai piederošā karjera, bet, izvēloties šķembas, būtu jārīko iepirkums arī par šo sadaļu, un tas būtu ievērojami dārgāk. Arī pārrunājot situāciju ar ceļu būvniekiem, tie atzinuši, ka nekur neesot teikts, ka uz grants ceļiem šķembu, nevis grants, izmantošana būtu labākais variants, it īpaši ņemot vērā salīdzinoši nelielu automašīnu plūsmas intensitāti Priežu un Nagates ielā, kur nekursē smagais autotransports. Attiecībā uz izmaksām Madonas pilsētas pārvaldnieks uzsvēra, ka tās ir palielinājušās diezgan būtiski. Piemēram, pagājušajā gadā viena kvadrātmetra ielas virsmas apstrāde izmaksājusi 4,80 eiro, bet šogad jau tiek prasīti 6,20 un pat 6,80 eiro par kvadrātmetru.
22.08.2018.