Madonas novada pašvaldības dome ir izskatījusi jautājumu par zemes lietošanas mērķa noteikšanu plānotajām zemes vienībām Ošupes pagastā.
Madonas novada pašvaldības būvvaldes vadītājs Andris Rieba informēja, ka Madonas novada pašvaldībā saņemts SIA „Ametrs" iesniegums par zemes ierīcības projektu Ošupes pagastā un to, ka zemes vienība tiek sadalīta atsevišķās zemes vienībās, pamatojoties uz likumdošanā paredzētajiem gadījumiem, kad to var darīt.
Dome nolēma plānotajai (projektētajai) zemes vienībai 17,7 ha platībā Ošupes pagastā noteikt zemes lietošanas mērķi: zeme, uz kuras galvenā saimnieciskā darbība ir lauksaimniecība.
Savukārt plānotajai (projektētajai) zemes vienībai 2,1 ha platībā Ošupes pagastā dome noteica zemes lietošanas mērķi: zeme, uz kuras galvenā saimnieciskā darbība ir mežsaimniecība.
07.08.2018.