Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Madonas reģionālajai vides pārvaldei jauna direktore

BAIBA MIGLONE

Autors • 02.08.2018.

Burtu lielums

1. augustā Valsts vides dienestā veikta reģionālo vides pārvalžu vadītāju rotācija.
Ar šā gada 1. augustu darbinieku rotācijas ietvaros tiek pārcelts Madonas reģionālās vides pārvaldes direktors, madonietis Normunds Broks, kas turpmāk ieņems Ventspils reģionālās vides pārvaldes direktora amatu. Savukārt Ventspils reģionālās vides pārvaldes direktore Inguna Pļaviņa kļūs par Madonas reģionālās vides pārvaldes direktori.

Ministrs Kaspars Gerhards: „Atbildīgo darbinieku rotācija ir viens no veidiem, kā var sekmēt struktūrvienības darbu. Tādēļ es atzinīgi vērtēju Valsts vides dienesta vadītājas Ingas Koļegovas paveikto, lai veicinātu Ventspils reģionālās vides pārvaldes darbu, kā arī risinātu samilzušo situāciju ar ogļu putekļiem Ventspilī."
Valsts vides dienesta vadītāja Inga Koļegova uzsvēra: „Vadošo darbinieku rotācija Valsts vides dienestā paveikta iespējami īsos termiņos – mazāk kā nedēļas laikā kopš individuālās tikšanās ar ministru. Esmu pārliecināta, ka Normunds Broks pildīs savus pienākumus atbilstoši prasībām un sekmēs Ventspils reģionālās vides pārvaldes darba procesus. N. Broks ir profesionāls un atbildīgs vadītājs, kas, manuprāt, ar jaunu redzējumu varēs sniegt ieguvumu pārvaldes darbā."
Inga Koļegova piebilda, ka Normundam Brokam ir ilggadēja darba pieredze vadošajos amatos gan privātajā, gan publiskajā sektorā, vadot lielus kolektīvus un risinot dažāda veida un sarežģītības uzdevumus. Viņš ir mērķtiecīgs un savā darbībā orientēts uz rezultātu, apzinās cilvēkresursu nozīmīgumu iestādei uzticēto funkciju kvalitatīvā nodrošināšanā. Savā praktiskajā darbībā paļaujas uz datu analīzi un empīriskiem pētījumiem, nevis teorētiskiem pieņēmumiem, dod priekšroku evolucionāram attīstības ceļam, iecerētās reformas rūpīgi izdebatējot ar nozares profesionāļiem, iestādes/uzņēmuma vadību un kolēģiem.
Vakar, sazvanīts pa telefonu, Normunds Broks apstiprināja, ka ķēries jau pie saviem amata pienākumiem Ventspilī, lai gan tikai jūlijā pēc konkursa uz direktora amatu bija uzsācis darbu Madonas reģionālajā vides pārvaldē. „Man tas ir jauns izaicinājums, bet reizē arī noderīga pieredze, kas man palīdzēs, plānojot atgriezties Madonā. Es saprotu, ka šāda rotācija tiek veikta ar domu, lai būtu svaigs skats uz lietām, arī šo samilzušo problēmu ar ogļu putekļiem. No otras puses – Ventspils man gluži sveša nav, jo, rakstot diplomdarbu par transportu, man viena sadaļa bija par tranzītu un ostām, tajā skaitā Ventspili," pastāstīja Normunds Broks, piebilstot, ka vakar uz Madonu iepazīties ar jauno darbavietu devusies arī Inguna Pļaviņa.


03.08.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px