28. un 29. jūlijā Rīgā, Daugavas stadionā, notika Latvijas čempionāts
vieglatlētikā pieaugušajiem. Madonas novada sportisti izcīnīja piecas
medaļas.
Par Latvijas čempionu augstlēkšanā kļuva Jānis Vanags (2,05 m).
Sudraba godalgu izcīnīja Salvis Krusietis 400 m barjerskrējienā (57,06 sek.) un 4 × 400 m stafetē – mūsu kvartets: Salvis Krusietis, Mārtiņš Karlsons, Pauls Ārents un Jānis Razgalis (3.24,26).
Savukārt bronzas medaļas tika Jānim Razgalim 1500 m (3.59,90) un Paulam Ārentam 800 m (1.52,28).
Marita Kiļupa ieguva divas 5. vietas – 5000 m un 3000 m skrējienā.
Paldies sportistiem par skaistiem startiem, kā arī viņu atbalstītājiem – Madonas novada pašvaldībai un Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolai.
01.08.2018.