Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vai plānojat apmeklēt “Zelta šlāgeri”?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 23.07.2018.

Burtu lielums

– Kādus pasākumus šovasar esat jau apmeklējuši un vai plānojat sestdien doties uz Madonas estrādi, kur notiks „Zelta šlāgera" festivāls? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Svetlana: – Šlāgerfestivālā biju pirms kādiem gadiem četriem, bet draudzene to apmeklēt aicina arī šogad. Šovasar ļoti patika motociklistu saiets. Tas ir ļoti labs pasākums, kas notiek Madonā.

Madoniete Lilija: – Es nupat esmu atgriezusies no Cīrihes, kur biju aizbraukusi ciemos pie bijušās skolnieces, tāpat pabiju arī Vācijā pie bijušās kolēģes. Paskatījos, kā viņi dzīvo citās valstīs un rukā no sirds. Ja kāds stāsta, ka tur viegli, tā nav. Arī tur ir sūri jāstrādā, lai varētu dzīvot labi. Nonācu pie atziņas, ka mēs Latvijā dzīvojam sterili baltajā sabiedrībā, jo tur baltie labi, ja ir 50% un pat mazāk. Kā katru gadu, arī šosestdien iešu uz šlāgerfestivālu, kas man patīk gan kā pasākums, gan arī pašai patīk līdzi padziedāt.

Diāna no Dzelzavas pagasta:
– Uz šlāgeri iešu noteikti. Vēl tāda gada nav bijis, kad to nebūtu apmeklējusi, bet tā vairāk pasākumus apmeklēju Dzelzavā, jo dzīvoju Aizpurvē.

Madoniete Emīlija:
– Vasarā laiks vairāk paiet treniņos. Es Cesvainē mācos jāt ar zirgiem, līdz ar to aizvadu sportisku vasaru. Iepriekšējos gados kopā ar vecākiem esmu apmeklējusi šlāgerfestivālu, bet nezinu, vai šogad arī iesim.

24.07.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px