Šodien, 18. jūlijā, Madonas novada pašvaldības domes finanšu un attīstības komitejas sēdē plāno izskatīt SIA „LVBet" iesniegumu par atļaujas izsniegšanu jaunas azartspēļu organizēšanas vietas atvēršanai Madonā, Saules ielā 5. – Kādas ir jūsu domas par ieceri Madonas pilsētā atvērt vēl vienu spēļu zāli? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Kalsnavietis Aldis: – Spēļu zāļu jau tāpat ir gana daudz: kāpēc atvērt vēl vienu? Bet, ja juridiski to nevar liegt, vismaz vajadzētu tās pārcelt tālāk no pilsētu centriem. Pie mums Kalsnavā tādu nav, un, cerams, arī nebūs. Bez tām var iztikt.
Madoniete Jeļena: – Es domāju, ka Madonā vēl vienu spēļu zāli, kur notriekt naudu, nevajag, to jau tāpat ir par daudz. Katrā ziņā es uzskatu, ka kaut ko atvērt vairāk vajadzētu ģimenēm.
Andris no Sarkaņiem: – To noteikti nevajadzētu atļaut, jau šīs pašas zāles būtu no pilsētas jādzen ārā. Kāds no tām labums? Vai pašvaldība gūst kādu naudu budžetā? Labāk, lai Madonā vienreiz uztaisa baseinu!
Roberts no Taurenes: – Grūti tā, no malas, spriest. Ja spēļu zāles Madonā ir jau vairākas, varbūt atvērt jaunas nevajadzētu. Labāk būtu to skaitu ierobežot. Mūspusē to nav, līdz ar to nav arī tādu problēmu.
18.07.2018.