4. un 5. jūlijā notika Madonas pilsētas 2018. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā trešais posms, kurā tika noskaidrotas labākās šī posma komandas vīriešu, sieviešu un vīriešu 40+ grupās.
Spēļu laukumos pie karjera ezera 4. jūlijā piedalījās 17 vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Visspēcīgākā un meistarīgākā komanda šajā posmā vīriešu konkurencē bija komanda no Madonas „Seržāns/Malta" (Andris Seržāns un Edmunds Malta). Otrajā un trešajā vietā ierindojās komandas no Jēkabpils – attiecīgi „Bebru iela" un „Stokers" (Edijs Sovetovs un Rihards Puķītis).
5. jūlijā piedalījās 9 sieviešu un 6 vīriešu 40+ komandas. Spēcīgākās sieviešu konkurencē bija šādas komandas: 1. vietā komanda "Bo – bi – bu" (Linda Bumbiša un Jekaterina Borisovska), 2. vietā komanda no Jēkabpils „Gumaka masas" un 3. vietā komanda „Madona" (Sabīne Cimdiņa un Ilze Rubule).
Vīriešiem 40+ spēcīgākā bija komanda no Madonas „Ezis" (Jānis Sudārs, Juris Sirmais un Māris Belorags), 2. vietā – komanda no Madonas "Signals EM" (Edgars Līcītis, Sandris Sproģis un Marģers Smudzis) 3. vietā – komanda no Iršiem „Irši" (Modris Vilcāns un Dzintars Greļs).
Nākamais – ceturtais posms – Madonas pludmales volejbola laukumos norisinās jau šovakar, 18. jūlijā, un turpinās 19. jūlijā.
Paldies Madonas novada pašvaldībai un SIA "Trast Būve" par atbalstu šim čempionātam.
18.07.2018.