Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Ko novēlat Dziesmu un Deju svētku dalībniekiem

BAIBA MIGLONE

Autors • 03.07.2018.

Burtu lielums

– Ko jūs šajā svētku nedēļā gribētu novēlēt visiem Dziesmu un Deju svētku dalībniekiem? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Edgars no Bērzaunes: – Pats tikko kā esmu atgriezies no svētku gājiena. Galvenais, lai ir izturība. Dziesmu svētkos tomēr ir ļoti liela slodze. Pašdarbībā esmu piedalījies gandrīz visu mūžu – skolas laikā dejoju deju kolektīvā un dziedāju ansamblī, biju arī TDA „Vidzeme" dalībnieks. Vēlāk bija pārtraukums, un nu atkal kopš 2000. gada dziedu vīru korī „Gaiziņš". Galvenais arī seniora gados būt cilvēkos un kustībā.

Līga no Dzelzavas:
– Lai viņiem būtu izturība un spēks gan dejojot, gan dziedot un lai laba svētku atmosfēra! Protams, lai būtu arī piemēroti laikapstākļi. Pati gan līdz šim neesmu pašdarbībā iesaistījusies. Iespējams, gribētos, bet neesmu domājusi.

Ina no Madonas:
– Pozitīvas emocijas, un lai tās saglabājas vēl ilgi pēc svētkiem. Lai balsis skan un raits dejas solis un prieks! Pati pašdarbībā šobrīd nepiedalos, skolas laikā gan dziedāju korī.

Guntis no Kusas:
– Lai viņiem labi skan un viegls deju solis! Lai labs noskaņojums, prieks un daudz labu emociju! Arī pats esmu Dziesmu svētkos piedalījies kā dziedātājs un ļoti labi atceros šo īpašo atmosfēru.

4.07.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px