Jau otro gadu pēc kārtas VAS „Latvijas Pasts" plašā saime, tai skaitā pārstāvji no Madonas novada, pulcējās Ķeguma novadā, atpūtas kompleksā „Ķeguma Puduri".
No 29. jūnija līdz 1. jūlijam te notika „Latvijas Pasta" darbinieku 12. sporta spēles. Paturot prātā Latvijas valsts simtgades jubileju, spēļu tematika šoreiz bija tuva katram – „Es esmu Latvija".
– Varējām sacensties volejbola laukumā, spēlēt tautas bumbu vai piedalīties orientēšanās spēlē, – atklāj VAS „Latvijas Pasts" Madonas 1. pasta nodaļas vadītāja Vita Bartuševiča. – Lai gan iestādes sporta aktivitātēs galvenais vadmotīvs ir piedalīties, veiksme šoreiz bija vidzemnieku pusē, un tika izcīnītas arī godalgotas vietas visās komandu spēlēs. Madonas pasta pārstāvju komanda ieguva godpilno 3. vietu orientēšanās sacensībās.
Vita Bartuševiča piebilst, ka ikdienā ar sportu daudziem nodarboties neizdodas, tāpēc interesanti bija doties izbraucienā ar SUP dēli pa līdzās esošo Daugavu, trāpīt ar cirvi bluķī, šaut ar arbaletu vai loku, grūst vai ripināt (pēc savām iespējām) akmens lodi un izmēģināt spēkus vēl citās jomās.
– Laba atpūta no ikdienas tā izdevās arī ģimenēm vai dalībniekiem ar bērniem, jo par mazo atvašu izklaidēm, iespējām piedalīties un saņemt balvas bija ļoti daudz domāts, – atskatu uz Latvijas Pasta darbinieku 12. sporta spēlēm noslēdz Madonas 1. pasta nodaļas vadītāja.
4.07.2018.