Svinot simto Latvijas neatkarības gadadienu, diasporas latviešu mākslinieki no Kanādas, ASV, Austrālijas un Eiropas kopā ar tautiešiem dzimtenē sagatavojuši aizraujošu mākslas izstādi.
35 diasporas mākslinieki aicinājuši 35 māksliniekus no Latvijas kopīgi piedalīties izstādē ar zīmīgu vadmotīvu „Māksla nešķir, māksla vieno!".
Izstādes atklāšana notika 16. jūnijā Pasaules latviešu mākslas centrā Cēsīs. Izstādes kuratore ir Lelde Kalmīte (Čikāga, ASV) un Mārtiņš Heimrāts (Rīga, Latvija).
Uz Cēsīm no Austrālijas atceļojuši Imanta Tillera, Jāņa Nedēļas un Haralda Norīša darbi. Tie ekspozīcijā izlikti kopā ar mākslinieka Oļega Tillberga, Lauras Prikules un Džemmas Skulmes autordarbiem no Latvijas.
4.07.2018.