6. un 7. jūnijā notika Madonas pilsētas 2018. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā pirmais posms, kurā tika noskaidrotas labākās šī posma komandas vīriešu, sieviešu un vīriešu +40 grupās.
6. jūnijā piedalījās 12 vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem.
Visspēcīgākās un meistarīgākās šajā posmā vīriešu konkurencē bija šādas komandas: 1. vietā – komanda no Madonas „Seržāns/Malta" (Andris Seržāns un Edmunds Malta), 2. vietā – komanda „Dzenis/Pastars" (Edijs Dzenis un Aigars Pastars), 3. vietā – komanda no Madonas „Logu Maiņa" (Vasilijs Trusovs un Dzintars Šķēls).
7. jūnijā piedalījās sieviešu un vīriešu +40 komandas. Spēcīgākās sieviešu konkurencē bija šādas komandas: 1. vietā – komanda „Madona" (Sabīne Cimdiņa un Ilze Rubule), 2. vietā – komanda no Gulbenes „LID" (Liene Ķikuste, Daiga Ņikitina un Inese Ubaga), 3. vietā – komanda no Madonas „Vienmēr Varam" (Jasmīna Bērziņa un Dairita Pulkstene).
Vīriešiem +40 spēcīgāko trijniekā iekļuva šādas komandas: 1. vietā – komanda no Iršiem „Irši" (Modris Vilcāns un Dzintars Greļs), 2. vietā – komanda „MADNO" (Arkādijs Strods, Ivars Bodžs un Dzintars Vasiļjevs), 3. vietā – Līvānu „LMS".
Paldies Madonas novada pašvaldībai un SIA „Trast Būve" par atbalstu šim čempionātam.
26.06.2018.