23. jūnijā Ērgļu katoļu baznīcā draudžu vizitācijas ietvaros viesosies Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
Pulksten 14 tiks svinēta Svētā Mise, pēc tās – sadraudzība un sarunas ar arhibīskapu neformālā gaisotnē.
Vakarā, turpinot Madonas katoļu draudzes tradīciju sagaidīt Jāņu dienu kopā, gan madonieši, gan ērglēnieši tiksies ģimeniskā un tautiskā noskaņā Rūdolfa Blaumaņa muzejā "Braki".
Pulksten 18 "Braku" sētā plānota vainagu pīšana un izrotāšana, pulksten 19 – Vesperes Jāņa Kristītāja godam. Pēc tam – vakariņas, spēles un radošas aktivitātes. Ap pulksten 21 visi dosies uz Jāņkalniņu iekurināt lielo ugunskuru, kur būs dziesmas, dejas, rotaļas. Vēlāk ir iecere pārgājienā doties ap Pulgošņa ezeru; pelde un uguns plostiņu laišana ūdenī.
Visi aicināti ierasties tautiskā apģērbā, līdzi ņemot groziņus ar cienastu.
20.06.2018.