Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

“KUMACE” uzvar čempionātā florbolā

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 12.06.2018.

“KUMACE” uzvar čempionātā florbolā
Burtu lielums

Ar komandas „KUMACE" uzvaru pirms pāris nedēļām noslēdzās Madonas novada pašvaldības un florbola kluba „Madona" organizētais Madonas novada atklātais čempionāts florbolā vīriešiem, kurā piedalījās astoņas komandas.

Čempionāts Madonas pilsētas sporta centrā tika aizvadīts maija beigās divās nedēļas nogalēs, izspēlējot pamatturnīra spēles, kurās savstarpējās spēlēs noskaidroja fināla četrinieku. Tā kā arī FK „Jēkabpils" neieradās uz dažām no spēlēm, atbilstoši turnīra nolikumam komanda tika diskvalificēta un anulēti visi tās spēļu rezultāti. Pamatturnīrā 1. vietu ieņēma „Nazis un Pārējie Darba Rīki", 2. vietā ierindojās „Kusa", 3. un 4. vietu sadalīja „TripleeurospermumPerferatum" un „KUMACE". Fināliem nekvalificējās un līdz ar to cīņā par medaļām neiesaistījās 5. vietas ieguvēji „Kalsnava", 6. vietu izcīnījusī „Cesvaine", kā arī 7. vietā palikušie jaunieši no komandas „Madonas novads U-14".

Pusfinālā tikās „Nazis un Pārējie Darba Rīki" un „KUMACE", kā arī „Kusa" un „TripleeurospermumPerferatum". Abas pusfinālspēles notika saspringtā gaisotnē. Pirmā cīņa aizritēja mazrezultatīvi, un uzvarētājs tika noskaidrots vien papildlaikā. Demonstrējot lielisku sniegumu aizsardzībā, uzvaru ar rezultātu 2 : 1 izcīnīja „KUMACE". Otrajā pusfināla pārī „Kusai" izdevās apliecināt savu favorīta statusu un ar rezultātu 4 : 2 tikt pie panākuma pret „TripleeurospermumPerferatum". Pamatturnīra uzvarētāji „Nazis un Pārējie Darba Rīki" pēc neveiksmes pusfinālā izlādējās cīņā par bronzas medaļām un ar 11 : 0 sagrāva „TripleeurospermumPerferatum". Jau daudz līdzvērtīgākā cīņā aizritēja finālspēle. Līdz pat pamatlaika galotnei abas komandas noturēja rezultātu 1 : 1,
taču 3 minūtes pirms pamatlaika beigām „KUMACI" vadībā izvirzīja uzbrucējs Lauris Gailums. Šo pārsvaru „KUMACE" veiksmīgi nosargāja un pirmo reizi Madonas novada atklātā čempionāta vēsturē izcīnīja zelta medaļas.
Komandas saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātos kausus, dalībnieki – medaļas, bet uzvarētāju komandas dalībnieki – piemiņas kausus. Balvu saņēma arī rezultatīvākais spēlētājs – Sandijs Kalniņš no komandas „Nazis un Pārējie Darba Rīki", viņš čempionāta gaitā sakrāja 39 (19 + 20) rezultativitātes punktus. Viņa komandas biedrs Arvis Kalniņš ar 92,22% atvairītu metienu saņēma balvu kā labākais čempionāta vārtu vīrs.
Sacensību organizatoru speciālās balvas tika pasniegtas Artūram Keiselim no „KUMACES" un Armandam Kecko no „Kusas".


13.06.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px