Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

„Madona/FF” sezonu sāk pārliecinoši

DĀVIDS SILIŅŠ

Autors • 07.06.2018.

„Madona/FF” sezonu sāk pārliecinoši
Burtu lielums

Futbola kluba „Madona/FF" komanda pēc veiksmīgiem startiem Latvijas telpu futbola laukumos ir atgriezusies un gatava jauniem sasniegumiem, tikai šoreiz zāliena futbola laukumos. Kā pamats sasniegumu kaldināšanā ir pārliecinošā uzvara pār futbola klubu „Ludzas NSS".

Futbola klubs „Madona/FF" izveidots pavisam nesen, 2014. gadā, kad uzreiz pēc tā dibināšanas tas uzsāka dalību Latvijas Telpu futbola asociācijā. Kopš 2017. gada komanda spēlē Latvijas Futbola federācijas Ziemeļaustrumu reģionā. Šajā sezonā futbola klubs veic sadarbību ar „Future Football Latvia". Kluba „Madona/FF" komandā galvenokārt spēlē vietējie spēlētāji, kas turpina attīstīt futbola līmeni Madonas novadā.
Sezonu „Madona/FF" iesāka ar pārbaudes spēli pret NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijas kaujas grupas izlasi, aizraujošā spēlē spējot izcīnīt uzvaru ar rezultātu 4 : 3. Ar trim vārtiem uzvarētāju rindās izcēlās Gints Cimers, vienu punktu pievienoja Klāvs Sveķis.
Pēc sagatavošanās cikla futbola klubs „Madona/FF" devās uz Rugājiem, lai mērotos spēkiem ar tiešākajiem konkurentiem – futbola klubu „BSC Balvi". Spraigā cīņā Oskara Lauča vārtu guvums izrādījās vienīgais šajā mačā un nodrošināja Madonas komandai uzvaru ar rezultātu 1 : 0.
Latvijas kausā futbolā klubs „Madona/FF" izlozēja visneparocīgākos pretiniekus – futbola klubu „Karosta". Šī komanda pagājušajā sezonā kausa izcīņā bija aizspēlējusies līdz ceturtdaļfinālam, un viens no šīs komandas līderiem ir Māris Verpakovskis. Lai gan klubs „Madona/FF" uz laukuma rādīja atzīstamu futbolu, tomēr atzina mājinieku pārākumu un piekāpās ar rezultātu 9 : 1. Vienīgos vārtus Madonas futbola kluba rindās guva komandas līderis Klāvs Sveķis.
Pēc smagā zaudējuma komanda atgriezās mājās un vēlējās reabilitēties par neveiksmi viesos. To klubs „Madona/FF" spēja izdarīt, ar rezultātu 9 : 2 sagraujot futbola klubu „Ludzas NSS". Ar veiksmīgu sniegumu izcēlās Klāvs Sveķis, kura kontā bija piecu vārtu guvums. Pa vienam punktam spēlē guva Mārtiņš Kaulačs, Oskars Laucis, Rihards Melnis un Jānis Rieba.
Nākamo spēli „Madona/FF" aizvadīs svētdien, 10. jūnijā, kad Madonas stadionā tiksies ar klubu „FB Gulbene 2005" un centīsies turpināt savu uzvaru gājienu Latvijas futbola 2. līgas ziemeļaustrumu reģionā. Spēlētājiem ir vajadzīgs atbalsts, tāpēc nāc, atbalsti komandu un esi ar sportistiem kopā klātienē! Spēles sākums – pulksten 14.


08.06.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px