Trešdien, 6. februārī, partijas „Jaunais laiks" Madonas nodaļa rīkoja sanāksmi, kurā bija uzaicināti piedalīties partijas valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš, ģenerālsekretārs Ēriks Škapars, kā arī Vidzemes reģionālās grupas vadītājs un ģenerālsekretāra vietnieks Raitis Sijāts, Staiceles domes priekšsēdētājs Jānis Bakmanis, Aronas pagasta padomes priekšsēdētājs Andrejs Piekalns, kas pagājušajā nedēļā paziņoja par izstāšanos no „Jaunā laika".
Kopīgi pārrunājām radušos situāciju, uzklausījām abu pušu viedokļus, tomēr pagaidām palikām pie secinājuma, ka ar aiziešanu no partijas nesteigsimies, jo arī tāda mētāšanās no vienas partijas uz otru neko labu neliecina, – „Staram" pastāstīja Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju domes priekšsēdētājs Vilnis Špats, kas šobrīd ir „Jaunā laika" Madonas nodaļas priekšsēdētājs. Nodaļā ir 39 biedri, pagaidām to ir atstājis tikai jau pieminētais Aronas pašvaldības vadītājs Andrejs Piekalns.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 09.02.2008.
Autore: BAIBA MIGLONE