– Vai esat jau saplānojuši aktivitātes vasarai, kas pavisam drīz sāksies? – turpinoties siltajam un saulainajam laikam, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Lindija: – Noteikti es vēlētos aizbraukt uz kādu nometni. Piedalīšos Dziesmu un deju svētkos Rīgā, dziedāšu Madonas Valsts ģimnāzijas korī un spēlēšu kokli. Droši vien arī satikšos ar draugiem, kaut kur aizbrauksim kopā ar ģimeni, tāpat apciemosim radus. Katrā ziņā noskaņojums ir darbīgs. Cerams, vasara būs jauka.
Madoniete Zita kopā ar Jorenu: – Vasarā es strādāšu, atvaļinājums šajā laikā nav paredzēts. Dēls dosies uz Rīgu, kur piedalīsies Dziesmu svētkos, un, iespējams, vasarā apmeklēs arī kādu nometni. Diemžēl paši uz Dziesmu svētkiem līdzi nebrauksim, jo nedabūjām biļetes. Brīvajā laikā labprāt peldamies Salu ezerā.
Laura no Kusas: – Šogad beidzu 10. klasi. Vasarā esmu ieplānojusi strādāt Madonā, bet brīvajā laikā sportošu un atpūtīšos. Ļoti gaidu vasaru.
Dāvis no Veckalsnavas: – Man vasarā būs jāstrādā. Dzīvoju lauku mājā un ir jāpalīdz vecākiem dažādos darbos, bet brīvajā laikā kopā ar draugiem uzspēlēsim futbolu, tāpat dosimies peldēt.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
23.05.2018.