21. aprīlī savu pirmo spēli Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā ar uzvaru sāka Madonas BJSS U-15 (2003. g. dz.) futbola komanda, kas pārliecinoši ar rezultātu 9 : 0 apspēlēja „Ogres NSS".
Šosezon Madonas BJSS U-15 futbola komanda spēlē Latvijas Jaunatnes čempionātā futbolā 1. līgā.
Kopumā astoņas komandas šajā vecumā sacentīsies par vienu „ceļazīmi" uz augstāko līgu nākamajā sezonā. Spēlēsim pret šādām komandām: „JFC Skonto Rīga", „FK Dinamo Rīga", „Rēzeknes FA", „Jelgava", „JDFA Alberts Rīga", „Vidzeme FC" un Ogres NSS. Aizvadīsim 10 spēles Madonā un tikpat arī izbraukumā.
Pirmā oficiālā spēle sezonā sākusies ar veiksmi, jo ātri izdevās atklāt rezultātu. Spēles 8. minūtē uz stūra sitienu pieslēdzās mūsu raženākais spēlētājs – centra aizsargs T. Rudzītis – un izcili sita bumbu ar galvu, atklājot rezultātu. Pēc pirmā puslaika izvirzījāmies vadībā ar 3 : 0, bet pie sasniegtā neapstājāmies un vēl enerģiskāk aizvadījām spēles otro daļu. Spējām dominēt visos spēles elementos, izveidojot neskaitāmus vārtu gūšanas momentus, un guvām vēl 6 vārtus. Tiesneša finālsvilpei skanot, guvām rekorduzvaru pār „Ogres NSS" ar rezultātu 9 : 0.
Ar vārtu guvumiem izcēlās: E. Poļaks (3), R. Aizups (3), T. Rudzītis (2), D. Saliņš (1).
Pārliecinošā snieguma pamatā ir teicamais pirmssezonas sagatavošanās darbs treniņos un spēcīgs, motivēts kolektīvs. Komanda ir progresējusi taktiskajā izpratnē, kā arī paaugstinājies spēlētāju tehniskais izpildījums. Pirmajā spēlē un visu sezonu Madonas godu aizstāvēs šādi spēlētāji: vārtsargs A. Pērkons, aizsargi: D. Ozoliņš, T. Rudzītis, R. Āboliņš, N. Kokarēvičs, R. Aizups, pussargi: R. Keišs, M. Ciršs, S. Locāns, D. Saliņš, R. Juhnovičs, uzbrucēji: E. Poļaks, R. Ščuckis, I. Kalniņš.
Pozitīvs sezonas sākums, un nākamā spēle notika 4. maijā Smiltenē pret komandu „Vidzeme FC".
Pirmā mājas spēle Madonas stadionā paredzēta 12. maijā pulksten 16 pret „Jelgavu".
09.05.2018.