Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

U-19 basketbolistu spēles Superlīgā

AGNIS BEĶERIS, treneris

Autors • 08.05.2018.

Burtu lielums

Madonas BJSS U-19 (1999. g. dz. un jaunāki) basketbola komanda turpina cīņas LJBL regulārajā čempionātā.

10. februārī Madonā izcīnīta uzvara pār Jēkabpils komandu 81 : 71 (E. Pētersons – 23 punkti un 18 izcīnītu bumbu, L. Lazdiņš – 20 p. un 12 bumbu, R. Brants – 13 p. un 7 izcīnītas bumbas, D. Kolns – 10 p. un 10 izcīnītu bumbu).

5. martā Madonā tika piedzīvots minimāls zaudējums BJBS "Rīga"/Pārdaugava komandai (86 : 92). Slimības dēļ nespēlēja E. Pētersons, bet ļoti labu spēli aizvadīja L. Lazdiņš (27 p. un 18 izcīnītu bumbu), N. Dzelzkalējs (23 p.), R. Brants (14 p. un 6 rezultatīvas piespēles), D. Kolns (6 p. un 10 izcīnītu bumbu). Savu pienesumu komandai deva jaunākie spēlētāji: E. Skuja (10 p.) un A. Šilinskis (6 p.).
12. martā Madonā gūta uzvara pār BJBS "Rīga"/A. Kraukļa VEF komandu ar rezultātu 72 : 64 (N. Dzelzkalējs – 17 p., E. Pētersons – 17 p. un 16 izcīnītu bumbu, L. Lazdiņš – 14 p. un 16 izcīnītu bumbu, R. Brants – 11 p., N. Skripka – 4 p. un 5 rezultatīvas piespēles; pie 2 punktiem tika arī N. Vītoliņš, E. Skuja, D. Točs, N. Romanovskis).
16. martā izbraukumā ļoti principiālā un nervozā spēlē tika izcīnīta uzvara pār BS "Rīga" komandu ar 61 : 57 (R. Brants – 20 p., E. Pētersons – 16 p., L. Lazdiņš – 12 p. un 4 rezultatīvas piespēles, N. Skripka – 3 p. un 4 rezultatīvas piespēles,
D. Kolns – 4 p., E. Skuja – 3 p.).
Tad Madonas mājas spēlēs sekoja divi zaudējumi – "Valmierai" ar rezultātu 66 : 107 (R. Brants – 28 p., N. Dzelzkalējs – 19 p.) un 28. martā izbraukumā Saldū – zaudējums ar 66 : 73 (R. Brants – 21 p. un 5 rezultatīvas piespēles, L. Lazdiņš – 24 p. un 9 izcīnītas bumbas).
4. aprīlī aizvadījām spēli Rīgā pret pagājušā gada čempioniem – BJBS "Rīga"/DSN. Mājas spēlēs izdevās uzvarēt pagarinājumā (86 : 85), bet tagad – zaudējums (85 : 100; N. Dzelzkalējs – 23 p., L. Lazdiņš – 21 p., R. Brants – 12 p., N. Skripka – 8 p. un 1 rezultatīva piespēle, D. Kolns – 10 p., E. Skuja – 8 p.).
6. aprīlī atkal devāmies uz Rīgu, Vācu ģimnāziju, kur spēlējām pret BJBS "Rīga"/Pārdaugava komandu. Šoreiz komanda traumu un mācību dēļ bija novājināta, bet cīņasspara netrūka. Diezgan līdzīgā cīņā zaudējām ar rezultātu 67 : 78 (R. Brants – 18 p., L. Lazdiņš – 17 p., D. Kolns – 13 p., N. Dzelzkalējs – 9 p., E. Skuja –
6 p., A. Šilinskis – 4 p.).
Madonas BJSS U-19 komandai regulārajā sezonā atlikušas divas spēles. Pašlaik mums ir 13 uzvaru un 13 zaudējumu. Labāko Latvijas 16 komandu pulkā esam turnīra tabulas 7. vietā.


09.05.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px