Madonas BJSS U-19 (1999. g. dz. un jaunāki) basketbola komanda turpina cīņas LJBL regulārajā čempionātā.
10. februārī Madonā izcīnīta uzvara pār Jēkabpils komandu 81 : 71 (E. Pētersons – 23 punkti un 18 izcīnītu bumbu, L. Lazdiņš – 20 p. un 12 bumbu, R. Brants – 13 p. un 7 izcīnītas bumbas, D. Kolns – 10 p. un 10 izcīnītu bumbu).
5. martā Madonā tika piedzīvots minimāls zaudējums BJBS "Rīga"/Pārdaugava komandai (86 : 92). Slimības dēļ nespēlēja E. Pētersons, bet ļoti labu spēli aizvadīja L. Lazdiņš (27 p. un 18 izcīnītu bumbu), N. Dzelzkalējs (23 p.), R. Brants (14 p. un 6 rezultatīvas piespēles), D. Kolns (6 p. un 10 izcīnītu bumbu). Savu pienesumu komandai deva jaunākie spēlētāji: E. Skuja (10 p.) un A. Šilinskis (6 p.).
12. martā Madonā gūta uzvara pār BJBS "Rīga"/A. Kraukļa VEF komandu ar rezultātu 72 : 64 (N. Dzelzkalējs – 17 p., E. Pētersons – 17 p. un 16 izcīnītu bumbu, L. Lazdiņš – 14 p. un 16 izcīnītu bumbu, R. Brants – 11 p., N. Skripka – 4 p. un 5 rezultatīvas piespēles; pie 2 punktiem tika arī N. Vītoliņš, E. Skuja, D. Točs, N. Romanovskis).
16. martā izbraukumā ļoti principiālā un nervozā spēlē tika izcīnīta uzvara pār BS "Rīga" komandu ar 61 : 57 (R. Brants – 20 p., E. Pētersons – 16 p., L. Lazdiņš – 12 p. un 4 rezultatīvas piespēles, N. Skripka – 3 p. un 4 rezultatīvas piespēles,
D. Kolns – 4 p., E. Skuja – 3 p.).
Tad Madonas mājas spēlēs sekoja divi zaudējumi – "Valmierai" ar rezultātu 66 : 107 (R. Brants – 28 p., N. Dzelzkalējs – 19 p.) un 28. martā izbraukumā Saldū – zaudējums ar 66 : 73 (R. Brants – 21 p. un 5 rezultatīvas piespēles, L. Lazdiņš – 24 p. un 9 izcīnītas bumbas).
4. aprīlī aizvadījām spēli Rīgā pret pagājušā gada čempioniem – BJBS "Rīga"/DSN. Mājas spēlēs izdevās uzvarēt pagarinājumā (86 : 85), bet tagad – zaudējums (85 : 100; N. Dzelzkalējs – 23 p., L. Lazdiņš – 21 p., R. Brants – 12 p., N. Skripka – 8 p. un 1 rezultatīva piespēle, D. Kolns – 10 p., E. Skuja – 8 p.).
6. aprīlī atkal devāmies uz Rīgu, Vācu ģimnāziju, kur spēlējām pret BJBS "Rīga"/Pārdaugava komandu. Šoreiz komanda traumu un mācību dēļ bija novājināta, bet cīņasspara netrūka. Diezgan līdzīgā cīņā zaudējām ar rezultātu 67 : 78 (R. Brants – 18 p., L. Lazdiņš – 17 p., D. Kolns – 13 p., N. Dzelzkalējs – 9 p., E. Skuja –
6 p., A. Šilinskis – 4 p.).
Madonas BJSS U-19 komandai regulārajā sezonā atlikušas divas spēles. Pašlaik mums ir 13 uzvaru un 13 zaudējumu. Labāko Latvijas 16 komandu pulkā esam turnīra tabulas 7. vietā.
09.05.2018.