Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Brīvības svētki Madonā

Redakcija

Autors • 07.05.2018.

Burtu lielums

Kādi ir jūsu iespaidi Brīvības svētkos Madonā? – pēc militāro vienību un tehnikas parādes jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Rolands no Alojas: – Vienkārši brīnišķīgi! Speciāli esam atbraukuši uz Madonu no Alojas, lai divgadīgais puika varētu visu apskatīt. Arī es pats pirmoreiz redzēju tik tuvu pārlidojam reaktīvās lidmašīnas. Bija vērts uz Madonu braukt!

Madonietis Vents: – Mums viss patika. Viss ir arī ļoti labi noorganizēts. Tas pat nedaudz rada izbrīnu, ka tādā mazpilsētā var tik grandiozu parādi noorganizēt. Kā uzrunā teica Agris Lungevičs, varam būt lepni, ka kaut kas tāds notiek Madonā. Varbūt vienīgi parādē varēja būt vēl vairāk militāro vienību. Ļoti iespaidīga militārā tehnika, divus tankus pat nebiju redzējis.

Madonietis Andis ar Haraldu: – Tā ir ļoti jauka tradīcija – rīkot šādas militārās parādes reģionos. Iespaidu ir daudz, it sevišķi puikam, kuru interesē gan lielie tanki, gan cita tehnika.

Madoniete Karīna: – Ļoti patika! Cilvēku gan ir ļoti daudz, bet militāro parādi varēju labi redzēt. Priecē, ka ir tik saulains laiks. Visu apskatīsimies arī šeit, Saieta laukumā, un pēc tam dosimies uz kartinga trasi.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


08.05.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px