– Kādi ir jūsu iespaidi Brīvības svētkos Madonā? – pēc militāro vienību un tehnikas parādes jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Rolands no Alojas: – Vienkārši brīnišķīgi! Speciāli esam atbraukuši uz Madonu no Alojas, lai divgadīgais puika varētu visu apskatīt. Arī es pats pirmoreiz redzēju tik tuvu pārlidojam reaktīvās lidmašīnas. Bija vērts uz Madonu braukt!
Madonietis Vents: – Mums viss patika. Viss ir arī ļoti labi noorganizēts. Tas pat nedaudz rada izbrīnu, ka tādā mazpilsētā var tik grandiozu parādi noorganizēt. Kā uzrunā teica Agris Lungevičs, varam būt lepni, ka kaut kas tāds notiek Madonā. Varbūt vienīgi parādē varēja būt vēl vairāk militāro vienību. Ļoti iespaidīga militārā tehnika, divus tankus pat nebiju redzējis.
Madonietis Andis ar Haraldu: – Tā ir ļoti jauka tradīcija – rīkot šādas militārās parādes reģionos. Iespaidu ir daudz, it sevišķi puikam, kuru interesē gan lielie tanki, gan cita tehnika.
Madoniete Karīna: – Ļoti patika! Cilvēku gan ir ļoti daudz, bet militāro parādi varēju labi redzēt. Priecē, ka ir tik saulains laiks. Visu apskatīsimies arī šeit, Saieta laukumā, un pēc tam dosimies uz kartinga trasi.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
08.05.2018.