Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pārliecinoša 1. vieta – uzvarēts visās 28 spēlēs

AGNIS BEĶERIS, treneris

Autors • 17.04.2018.

Pārliecinoša 1. vieta – uzvarēts visās 28 spēlēs
Burtu lielums

Madonas BJSS U-15 (2003. g. dz.) jauniešu komanda Latvijas jaunatnes Nacionālajā basketbola līgā Austrumos noslēdz regulāro čempionātu bez zaudējumiem. 15 komandu konkurencē 28 spēlēs izcīnītas 28 uzvaras un Nacionālajā līgā Austrumos – 1. vieta.

8. aprīlī izbraukumā izcīnīja uzvaru Balvos ar rezultātu 110 : 45 (D. Točs – 34, E. Skuja – 23, A. Šilinskis – 16, M. Lācis – 9, A. Meščerskis – 7, R. Ostrovskis un M. Zeltkalns – 6, D. Akmans – 5, D. D. Začests – 4 punkti). Pēc spēles devāmies uz Rugājiem, kur arī gūta uzvara ar 101 : 51 (E. Skuja – 29, R. Ostrovskis – 28, A. Šilinskis – 16, D. Akmans – 12, M. Lācis un D. Točs – 5, M. Zeltkalns – 4, D. D. Začests – 2 punkti).

9. aprīlī komanda devās izbraukumā uz Tīnūžu pamatskolu, kur spēlēja pret I. Miglinieka skolas/Salaspils komandu. Spēles sākums risinājās līdzīgi, bet turpinājumā bijām labāki, un komanda uzvarēja ar rezultātu 93 : 61 (E. Skuja – 26, A. Šilinskis – 24, R. Ostrovskis – 12, M. Zeltkalns – 7, D. Točs – 6, D. D. Začests – 5, D. Akmans un K. Līcītis – 4, M. Lācis – 2 punkti).
Pēdējo regulārās sezonas spēli aizvadījām 13. aprīlī Alūksnē. Šeit uzvara nāca viegli, ar pārliecinošu rezultātu – 118 : 29 (R. Ostrovskis – 49, E. Skuja – 23, M. Lācis – 11, M. Sniķis – 10, A. Priede – 8, M. Zeltkalns – 6, D. Akmans – 4, A. Meščerskis – 3, A. Šilinskis un D. D. Začests – 2 punkti).
Pēdējo spēļu laikā gatavojāmies LJBL pārspēlēm par iekļūšanu Superlīgā. Pārspēlēs piedalās 11. un 12. vietas ieguvējas no Superlīgas – BS "Rīga"/A. Kraukļa VEF un BS "Rīga"/Pārdaugava, 1. un 2. vietas ieguvējas no Nacionālās līgas Rietumiem – Saldus un Bauska – un 1. un 2. vietas komandas no Austrumiem – Madonas BJSS U-15 un BS "Rīga" 2. Pārspēles notiks nedēļas nogalē Madonā – no 20. līdz 22. aprīlim.
Kā būs pārspēlēs, redzēsim, bet ar to vēl U-15 komandai sezona nebeidzas. No 19. līdz 20. maijam Bauskā notiks Nacionālās līgas play-of turnīrs. Šajā turnīrā piedalīsies astoņas komandas – četras labākās komandas no Nacionālās līgas Austrumiem: Madonas BJSS, BS "Rīga" 2, Valmiera, Krāslava vai Gulbene, četras – no Rietumiem: Bauska, Saldus, Kuldīga, Jelgava vai Liepāja.
No 20. līdz 22. aprīlim Madonas pilsētas sporta centrā gaidām basketbola draugus atbalstīt Madonas BJSS U-15 komandu.


18.04.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px