Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Lielā talka

Redakcija

Autors • 10.04.2018.

Burtu lielums

Līdz Lielajai talkai – 28. aprīlī – vairs tikai dažas nedēļas.
– Vai jūs atbalstāt Lielās talkas ideju un vai esat kādreiz tajā piedalījies? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Kristīne no Bērzaunes: – Tas ir labi, ka notiek šādas aktivitātes, vienīgi pašiem līdzcilvēkiem vairāk vajadzētu piedomāt un tā nepiemēslot publiskās teritorijas. Mēs dzīvojam meža vidū, pavasarī vispirms sakopjam savu māju teritoriju un pēc tam arī ceļmalas, kas ir piemētātas ar dažādām drazām.

Līvija no Ošupes pagasta: – Beidzamajos gados vairāk rosos ap māju, vairs nav tie gadi. Lielo talku rīkošanu vērtēju pozitīvi, un tajās vajadzētu piedalīties visiem, kas vien var. Degumnieku centrs mums ir sakopts, bet, protams, vienmēr var atrast, kur roku pielikt.

Lana no Bērzaunes: – Tas ir ļoti labi, taču būtībā nekas daudz nemainās, kādu laiku viss ir tīrs, bet tad atkal tiek piemētāts, un kādam tas ir jāsavāc. Vislabāk jau būtu neko nemest zemē un aiz sevis visu savākt. Talkā visaktīvāk piedalījos skolas gados.

Oļegs no Madonas: – Ideja ir ļoti laba, un pilsētas sakopšana ir jāatbalsta katram, kaut vai sakopjot tikai savu māju apkārtni. Atceros, kā savulaik ļoti aktīvi piedalījāmies talkās, strādājot savu uzņēmumu teritorijā. Priecē, ka Madona vienmēr ir bijusi sakopta pilsēta.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


11.04.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px