8. aprīlī uz treniņnometni Čehijas sporta bāzē Jabloņecā devās Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas astoņi vieglatlēti un trenere Anita Krauklīte.
Sporta treniņnometne ilgs astoņas dienas – līdz 16. aprīlim. Čehijā treniņus aizvadīs: Emīls Stiprais, Jurģis Šahno, Hardija Kristiāna Nagle, Marita Kiļupa, Laura Līva Umperoviča, Daniela Keita Lielupe, Luīze Barkāne, Augusts Blekte. Treniņnometne norisinās ar Madonas novada pašvaldības atbalstu.
11.04.2018.