Madonas iekštelpu skeitparkā šosestdien, 7. aprīlī, pulksten 13 norisināsies viens no Madonas kā Jauniešu galvaspilsētas pasākumiem.
Tā ir Aldoņa Rībenieka piemiņas kausa izcīņa – jau tradicionālas sacensības Madonā. Pasākums notiek ar Madonas novada pašvaldības, sponsoru un IZM atbalstu.
Kā pastāstīja sacensību rīkotājs Arvis Trečaks, Aldoņa Rībenieka piemiņas kausa izcīņa norisināsies septīto reizi: – Šogad galvenā balva būs "Aldoņa Rībenieka kauss", sponsoru sagādātā naudas balva – 150 eiro – un SIA "Henis" speciālbalva. Sacensībās piedalīsies dalībnieki no daudzām Latvijas pilsētām, arī no Madonas un Cesvaines novada.
Sacensības Madonas iekštelpu skeitparkā norisināsies skrituļdēļu, Inline, skūteru, BMX grupā atsevišķi gan profesionāļu, gan amatieru konkurencē.
Gaidīti arī atbalstītāji.
04.04.2018.