Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ugunsdrošības pasākumi

Redakcija

Autors • 02.04.2018.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, arī Latvijā būtu jāpievērš lielāka uzmanība ugunsdrošības pasākumu ievērošanai un evakuācijas plāniem? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Rita no Mārcienas: – Es jūtos diezgan droši, bet pēc traģēdijas Kemerovā ir, par ko aizdomāties. Regulāri vajadzētu apmācīt darbiniekus, lai ekstremālā situācijā viņi neapjuktu. Būs bērnam jāpajautā, vai zina, kur skolā atrodas rezerves izejas durvis.

Madonietis Oļegs: – Par tirdzniecības centriem Madonā aptuveni viss ir saprotams – viens stāvs, viena galvenā izeja. Taču, ja mēs aizbrauktu uz lielākajiem kinoteātriem, būtu tas pats, kas Kemerovā. Jau padomju laikos durvis kinoteātros vaļā vēra tikai tad, kad seanss bija beidzies. Vairāk būtu jāapmāca darbinieki, lai viņi spētu evakuēt cilvēkus. Piemēram, es pats reiz maldījos pa Madonas slimnīcas gaiteņiem, meklējot rentgena kabinetu un pēc tam arī savu palātu.

Marta no Ošupes: – Galvenais jau būtu apmācīt darbiniekus, lai viņi precīzi zinātu, kā jārīkojas ekstremālā situācijā, un spētu evakuēt cilvēkus. Sarežģītāk tas varētu būt tādās ēkās kā slimnīcas, pansionāti, lielie tirdzniecības centri un atpūtas kompleksi, kā arī citās.

Madoniete Anita: – Es, piemēram, ļoti labi jūtos „Rimi", kur, ja kas notiktu, zinātu, kā izkļūt ārā. Arī savā darbavietā esam apmācīti rīcībai ekstremālā situācijā, zinām evakuācijas plānu un rezerves izejas.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


03.04.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px