No 9. līdz 11. martam Rīgā, Ķeizarmeža sporta kompleksā, notika šīs sezonas BBBL (Baltijas zēnu basketbola līga) 3. posma sacensības.
Šajā posmā Madonas BJSS U-12 basketbolisti tikās ar komandām, kuras savās apakšgrupās (ir 2 apakšgrupas, pa 14 komandām katrā) nebija ieņēmušas pirmās sešas vietas, bet ir pietiekami stipras.
9. martā pirmajā cīņā zaudējām spēlē ar Viļņas VKM komandu (34 : 53). Pagājušajā sezonā Madonas posmā šo komandu izdevās uzvarēt, bet šogad viņi apvienojuši nu jau divas Viļņas šīs vecuma grupas komandas. Otrajā dienas spēlē ar 32 : 45 zaudējām "Līvānu" puišiem, kuri šajā spēlē pārsteidza ar fantastisku precizitāti no tālās distances, spēles laikā realizējot astoņus trīspunktu metienus.
10. martā pēc iepriekšējās vēlās vakara komandas sapulces laukumā devāmies vairāk niknāki un uzvarēt gribošāki. Laikam tas nostrādāja, jo īstā basketbola „trillerī" pagarinājumā izdevās uzvarēt Tallinas TTU komandu ar 33 : 32. Otrajā vakara spēlē netika aizmirstas uzvaras emocijas, un tikpat agresīvā spēlē ar 27 : 20 uzvarējām Tartu „Zebra" komandu.
11. martā sacentāmies ar spēcīgo Sanktpēterburgas „Neva Stars" komandu. Zaudējām ar rezultātu 34 : 45, bet ne bezcerīgā spēlē, kas dod motivāciju ar pozitīvām domām gaidīt šīs sezonas beidzamo BBBL posmu.
Šosezon BBBL aiz muguras 16 ļoti labas spēles. Ar nepacietību, cītīgi trenējoties, gaidīsim noslēdzošo, 4., posmu Mārupē, kas norisināsies no 18. līdz 20. maijam.
27.03.2018.