Izcīnot pārliecinošu pirmo vietu Latvijas čempionātā florbolā 2. līgā austrumu divīzijā, florbola komanda "Kalsnava" izcīnīja tiesības spēlēt izslēgšanas turnīrā.
Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Talsos "Kalsnava" uzvarēja rietumu divīzijas ceturto labāko komandu Talsu/NSS Zerorisk ar 4 : 1.
Otrajā spēlē jau Kalsnavā 10. martā sekoja zaudējums ar 5 : 10.
Lai iekļūtu pusfinālā, 11. martā Kalsnavas pamatskolas sporta zālē komandām notika trešā, izšķirošā spēle. Pēc atrašanās vadībā ar rezultātu 5 : 0 Kalsnavas komandas labā talsinieki sāka spēlēt agresīvāk un piespieda mājiniekus vairākas reizes tikt noraidītiem, arī paši sāka saņemt vairākus noraidījumus spēles trešajā periodā. Atskanot spēles beigu signālam, par uzvaru priecājās Kalsnavas komandas dalībnieki un līdzjutēji. Spēles rezultāts – 6 : 4 par labu Kalsnavas komandai, līdz ar to izcīnīta vieta pusfinālā.
Tā kā, sākoties pusfinālu spēlēm, pēc Florbola savienības pieņemtā nolikuma par čempionātu organizēšanu paredzēts, ka spēles drīkst norisināties atbilstošos laukumos (20 × 40 m), Kalsnavas komanda savas pusfināla spēles aizvadīs Madonas pilsētas sporta centrā. Tas būs jau 17. martā pulksten 19 un 18. martā pulksten 12. Finālā iekļūs komanda, kura pusfinālā būs izcīnījusi trīs uzvaras. Nāksim, atbalstīsim arī Kalsnavas komandu cīņā par medaļām Latvijas čempionātā florbolā 2. līgā!
14.03.2018.