Madonas novada atklātais čempionāts telpu futbolā 2017./2018. gada
sezonā norisinājās astoņās kārtās. Spēlēs 3. martā tika noskaidroti
godalgoto vietu ieguvēji –
Kusas komanda.
Pavisam čempionātā piedalījās deviņas komandas: "Varakļāni", "Kusa", "Prauliena", "Kvarcs", "Ozoli", "Lubāna", "Bērzaune", "Brālis", "Degumnieki".
Komandas katra ar katru aizvadīja spēles divos apļos. Visai pārliecinoši, izcīnot 16 spēlēs 44 punktus, par Madonas novada čempioni kļuva Kusas telpu futbola komanda. Otrajā vietā ar izcīnītajiem 37 punktiem – komanda "Kvarcs", bet trešajā vietā – Varakļānu komanda ar 32 punktiem.
Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju (27 gūtie vārti) nominēja Klāvu Sveķi ("Kusa"), par čempionāta labāko vārtsargu tika atzīts Dāvids Siliņš ("Kvarcs"), bet par turnīra labāko spēlētāju kļuva Rihards Melnis ("Varakļāni").
Paldies Armandam Meščerskim un biedrībai "Madona FK" par turnīra gaitas organizēšanu.
Čempionāta labākie spēlētāji un godalgoto vietu ieguvēji saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātās medaļas, kausus un piemiņas veltes.
13.03.2018