17. februārī Madonas pilsētas sporta centrā ar pusfinālu un finālu spēlēm noslēdzās Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem un sievietēm.
Pirms pusfinālu spēlēm tika apbalvoti regulārā čempionāta uzvarētāji. Vīriešiem kauss tika pasniegts komandai "MADNO", bet sievietēm – komandai "Madona".
Pusfinālos vīriešiem "MADNO" uzvarēja Ērgļu komandu, bet "Logu Maiņa" pārspēja Mētrienas komandu. Spēlē par trešo vietu Mētrienas komanda uzvarēja Ērgļu komandu un saņēma bronzas medaļas. Finālspēlē ar rezultātu 3 : 2 komanda "MADNO" uzvarēja "Logu Maiņas" komandu un saņēma zelta medaļas, bet "Logu Maiņai" – sudraba medaļas.
Sievietēm pirmajā pusfinālā komanda "Madona" bija stiprāka par Barkavas komandu, bet "Gumaka Māsas"(Jēkabpils) uzvarēja Varakļā-nu komandu. Spēlē par bronzas medaļām "Varakļāni" pārspēja Barkavas komandu. Finālspēlē Madonas komanda ar rezultātu 3 : 1 pieveica "Gumaka Māsas" un otro gadu pēc kārtas izcīnīja čempioņu titulu.
Apbalvošanas ceremonija norisinājās Madonas pilsētas vidusskolas telpās. Uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātos kausus un medaļas. Katras komandas vērtīgākais spēlētājs un spēlētāja saņēma piemiņas balvas.
Par veiksmīgu čempionātu norisi paldies biedrībai "Par volejbola attīstību Madonas novadā", personīgi – Aleksandram Šrubam un Guntim Lazdam.
07.03.2018.