3. un 4. martā Vietalvā norisinājās FIS Latvijas čempionāta 2. posma sacensības distanču slēpošanā klasiskajā sprintā un brīvajā stilā ar intervāla startu.
Abās sacensību dienās uzvarēja no Phjončhanas Ziemas olimpiskajām spēlēm atbraukušie distanču slēpotāji – mūsu novadnieks Indulis Bikše un Patrīcija Eiduka no Aizkraukles.
Slēpošanas sprinta 1,2 kilometru distancē klasiskajā stilā finālā uzvaru izcīnīja Indulis Bikše, atstādams aiz sevis Juri Damškalnu un Jāni Vanagu. Madonas BJSS distanču slēpotājs Niks Saulītis ieņēma 6. vietu. Kvalifikācijas sacensībās Indulis tika pie 177,21 FIS kategorijas punkta, Patrīcijai Eidukai – 161,68 FIS punkti. Slēpošanas sprintā 4. vietā, pēc Andas Muižnieces un Vinetas Pētersones, ierindojās madoniete Kitija Auziņa.
Brīvā stila distancē ar intervāla startu no Madonas BJSS slēpotājiem trešais, pēc Induļa Bikšes un Ilmāra Briča, bija madonietis Raimo Vīgants. Madonietis Rolands Pužulis ieņēma 10. vietu, 13. vietā – Niks Saulītis, 14. vietā – Ilvars Bisenieks, 17. vietā – Kalvis Kristers Krīgers. Sieviešu grupā Kitija Auziņa ierindojās 4. vietā – pēc Patrīcijas Eidukas, Baibas Bendikas un Andas Muižnieces.
Latvijas čempionāta distanču slēpošanā 3. posma sacensības ieplānotas 17. un 18. martā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils".
06.03.2018.