Sestdien, 3. martā, vairāk nekā 50 tirdzniecības vietās sāks tirgot biļetes uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, kas norisināsies no 30. jūnija līdz 8. jūlijam. – Vai jūs arī plānojat iegādāties biļetes uz simtgades Dziesmu un deju svētkiem Rīgā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Verita no Madonas: – Biļetes iegādāties neplānoju, bet svētkus noteikti skatīšos pa televizoru. Tagad televizori ir tik kvalitatīvi, ka koncertus varēs izbaudīt, arī skatoties tiešraides vai atkārtojumus. Man ļoti patīk deju uzvedumi. Es apmeklēju deju kolektīvu skates arī Madonas kultūras namā.
Jogita no Kusas: – Es svētkus skatīšos pa televizoru, jo tad var redzēt pat vairāk koncertu. Vienīgais, ko, iespējams, skatīšos klātienē, būs Dziesmu un deju svētku gājiens. Parasti tas ir ļoti emocionāls, priecīgs un krāšņs notikums.
Madoniete Māra: – Jā, es svētkus gribētu skatīties klātienē, it sevišķi apmeklēt No-slēguma koncertu Mežaparka Lielajā estrādē, kuru, cerams, līdz svētkiem paspēs savest kārtībā, tāpat Deju lieluzvedumu.
Inita no Aronas pagasta: – Uz Dziesmu un deju svētkiem Rīgā došos kā dalībniece. Patlaban cītīgi gatavojamies koru skatei. Pieaugušo Dziesmu svētkos piedalīšos pirmo reizi, bet savulaik esmu bijusi starp Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
28.02.2018.