23. februārī Madonas BJSS jaunākie basketbolisti aizvadīja spēli Mārupē pret vietējo Mārupes SC komandu. Abās komandās spēlēja 2007./2008. g. dz. zēni.
Spēles sākums bija visai līdzīgs un drudžains, bet jau otrajā ceturtdaļā Madonas BJSS komandas puiši izvirzījās vadībā un tā arī turēja līdz spēles beigām. Izcīnīta uzvara ar rezultātu 53 : 17.
Pēc spēles ar pozitīvām emocijām jaunie basketbolisti un vecāki devās uz "Arēnu Rīga", kur klātienē jutām līdzi Latvijas vīriešu valstsvienības 2019. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlei pret Ukrainas valstsvienību.
Paldies Madonas novada domei, Madonas pilsētas pārvaldniekam Guntim Ķeverim, Madonas BJSS un laipnajam šoferim.
28.02.2018.