Latvijas Jaunatnes basketbola Superlīgā Madonas BJSS U-19 jauniešu basketbola komanda sekmīgi cīnās spēcīgāko Latvijas jaunatnes basketbola komandu pulkā. Beidzamajās piecās spēlēs izcīnītas uzvaras.
Izcīnīta uzvara pār BS "Ogre" komandu (90 : 73), pār BS "Rīga"/Jugla (57 : 43), pret Jelgavas komandu (82 : 64), visbeidzot nozīmīga uzvara Liepājā (74 : 67).
Madonas pilsētas sporta centrā komanda iepriecināja ar piekto uzvaru pēc kārtas. Revanšējāmies Jēkabpils komandai – par zaudējumu pirmajā aplī izbraukumā. Līdz 37. minūtei spēle gāja punkts punktā. Beidzamās 3 spēles minūtes madonieši nospēlēja veiksmīgi, un tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 81 : 71 (E. Pētersons – 23 punkti un 18 izcīnītas bumbas zem groza, L. Lazdiņš – 20 punktu un 12 bumbas, R. Brants – 13 punktu un 7 bumbas, D. Kolns – 10 punktu, A. Šilinskis – 9 punkti, E. Skuja un N. Dzelzkalējs – katrs pievienoja 3 punktus).
Otrā apļa sākumā Superlīgas 15 komandu konkurencē esam pacēlušies uz 4. vietu ar 11 panākumiem un 7 zaudējumiem.
21.02.2018.