Madonas BJSS U-12 jaunie basketbolisti godam aizvadījuši 4. kārtas 1. posmu, kur sacenšas komandas no 11. līdz 15. vietai.
Izcīnītas divas uzvaras pār Līvānu un Liepājas komandu, bet zaudēts Ventspils „Sparam" un I. Miglinieka skolas/Salaspils komandai. Šajā grupā piecu komandu konkurencē ieņemta 2. vieta, kas dod tiesības nākamajā 4. kārtas 2. posmā Talsos 24. un 25. februārī cīnīties par 6.-10. vietu ar BS "Rīga"/Rīdzene B, Talsu, BS "Rīga"/Jugla, I. Miglinieka skola/Salaspils komandām.
4. kārtas 3. posms notiks 24. un 25. martā, bet pirms tam Rīgā U-12 komanda no 9. līdz 11. martam cīnīsies BBBL 3. posmā. Ar 4 uzvarām un 7 zaudējumiem savā apakšgrupā starp 14 komandām ieņemam 10. vietu. 3. posmā notiks cīņas par 13.-28. vietu starp abām apakšgrupām.
Madonas 2006. g. dz. komandai šajā posmā E apakšgrupā būs jāsacenšas ar BS "Rīga"/Rīdzene, Līvānu un TTU (Tallina) komandām. C apakšgrupā spēlēs VKM (Viļņa), "Tartu Palliklubi", Talsu, Admiral (Sanktpēterburga) basketbolisti. D apakšgrupā spēlēs "Keila KK" (Igaunija), Juglas, "Honka" (Helsinki), Tukuma komandas. F apakšgrupā spēlēs "N. Zvezdi" (Sanktpēterburga), "Zebra" (Tartu), Valmieras, I. Miglinieka skolas/Salaspils puiši.
Katrai komandai būs piecas spēles: apakšgrupās – trīs spēles un play-off – divas spēles. Madonā 2006. g. dz. komanda 9. martā pulksten 11.30 spēlēs pret "Rīdzeni", pulksten 20.15 – pret Līvānu komandu, 10. martā pulksten 11.30 būs spēle pret TTU (Tallina) un laikā no pulksten 15 līdz 19 – pirmā play-off spēle. 11. martā laikā no pulksten 9 līdz 12.45 – otrā play-off spēle.
Atliek vien cerēt, ka mums veiksies un viss būs kārtībā gan ar treniņu apmeklējumu, gan mācībām un disciplīnu. Uz tikšanos basketbola laukumos!
13.02.2018.