– Kādi ir pirmie iespaidi, sekojot līdzi Olimpiskajām spēlēm Phjončhanā un Latvijas sportistu startiem? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Līdērietis Juris: – Iespaidi ir labi, mūsējie startē atbilstoši savām spējām. Labi nostartēja kamaniņu braucējs, olimpisko spēļu debitants Aparjods. Skatīsimies tālāk, un gan jau kāda medaļa arī būs.
Agris no Mērsraga: – Galvenie starti vēl ir priekšā. Lielākās cerības jau saistām ar skeletonu, brāļiem Dukuriem, tāpat bobslejistiem. Domāju, ka mūsējie noteikti izcīnīs arī medaļas.
Madoniete Anna: – Olimpiskās spēles, protams, skatos un turu īkšķus par mūsējiem. Ļoti pārdzīvoju, kad startē mūsējie. Lai viņiem veicas! Arī kādu medaļu noteikti izcīnīs.
Madonietis Henrihs: – Varbūt labāk varēja nostartēt Rastorgujevs, tāpat, iespējams, Aparjods varēja iekļūt pirmajā desmitniekā, bet arī izcīnītā 11. vieta ir labs rezultāts. Viņam tā tomēr ir pirmā olimpiāde, un psiholoģiskais spiediens ir ļoti liels, arī pašam taču gribas iegūt augstu vietu. Tagad ar nepacietību gaidām Martina Dukura startu. Viņš noteikti būtu pelnījis zelta medaļu, kuru iepriekšējās spēlēs Sočos viņam nozaga. Ļoti ceru, ka Dukuram izdosies uzvarēt, taču simtprocentīgas pārliecības nav. Bet arī sudraba medaļa būtu ļoti labs rezultāts.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
13.02.2018.