Rīt, 10. februārī, pulksten 16 Stirnienes baznīcā notiks koncerts, kurā uzstāsies viesi no pārnovada.
Latvijas simtgadei veltītajā garīgās mūzikas koncertā „Par tevi, Latvija, lūdzamies dziedot" muzicēs tautā iemīļotais vokālais ansamblis „Dižbrāļi", vadītāja Anita Cinkmane. Programmā izskanēs latviešu un Rietumeiropas komponistu darbi.
Nosaukums „Dižbrāļi" apvieno divas patiesas vērtības, uz kurām balstās šis kolektīvs. Visi dziedošie vīri ir skolotājas Anitas Cinkmanes vokālās klases audzēkņi, kuri dziedāšanas mākslu ir sākuši mācīties no 1. kora klases un sekmīgi beiguši Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolu. Trīs brāļi Urtāni ir puse no šī kolektīva, kuri papildina nosaukuma būtību. Diži zēni, jaunieši, vīri tāpēc, ka dzied.
09.02.2018.